Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KESKİN COLOR İLE ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENSİN!

Keskin Color ile çocuklar eğlenirken öğrensin!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
31.07.2015 - 15:28 | Son Güncelleme:

Keskin Color, çocukların yaş gruplarına özel boyama kitabı alternatifleri ile tatilde eğlenme ve kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Yazın güzel havalarda çocuklar doyasıya oyun oynayıp eğleniyor. 50 yıllık deneyimi ve üstün kaliteye sahip ürünleri ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color, şimdi arta kalan zamanlarda el becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişmesi için onlara birbirinden keyifli boyama kitapları ile eşlik ediyor.

Boyama kitapları çocukların gelişiminde önemli bir yere sahip. Çocukların kas gelişiminde, özellikle ince kas becerilerini geliştiren bir yönü bulunuyor. Çocuğun yaratıcılığını ve el becerilerini geliştiriyor. Bu gelişimi sağlarken biriken enerjisini atmasına yardımcı olarak günlük yaşamdaki gerilimden kurtulmasına da olanak tanıyor. Gerginliğini üzerinden atan ve stresten uzaklaşan çocuklar, boyama kitapları sayesinde kendilerini ifade etme fırsatı buluyor. Ayrıca iyi gözlem yapabilen anne babalar için boyama yaparken kalemi kullanışı ya da boyamayı nasıl yaptığı gibi detaylar çocuğun kişiliğiyle ve duygusal dünyasıyla ilgili ipuçları da veriyor. Minikler bu aktiviteleri sırasında biçim, boyut ve renk kavramlarını öğrenme fırsatı yakalıyor. Doğru seçilen boyama kitapları çocuğun düşünce dünyasını, bilişsel gelişimini de olumlu yönde etkiliyor ve üç boyutlu düşünme yeteneği kazandırıyor. Kırtasiye sektörünün lider markalarından Keskin Color, çocukların yaşlarına uygun olarak hazırlanan boyama kitabı alternatifleri ile onlara tatilde hem eğlenme hem de kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Keskin Color’ın boyama kitapları seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor…

Keskin Color ile çocuklar eğlenirken öğrensin!

Yayın tarihi: 31.07.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.