Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KESKİN COLOR, ÇOCUKLARA RENGARENK BİR YAZ VADEDİYOR

Keskin Color, çocuklara rengarenk bir yaz vadediyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.06.2016 - 12:49 | Son Güncelleme:

50 yıllık deneyimi ve geniş ürün yelpazesi ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color; lisanslı Batman, Hello Kitty Little Miss Hug, Star Wars, Angry Birds, Kung Fu Panda ve Şirinler temalı resim defterleri ile hem onları hayallerindeki kahramanlar ile buluşturuyor hem de düşlerini renklendirme fırsatı sunuyor.

Resim yapmak, çocukların hayal gücünü olduğu gibi el becerisini de geliştiriyor. Onlarda öz güven duygusu oluştururken, duygularını yansıtmak için de bir iletişim dili haline geliyor. Aynı zamanda düşlerini kağıda çizip onları boyamak, çocukları stresten de arındırıyor. Bu yüzden çocukların yaz tatili boyunca canları istedikçe resim yapmaları öneriliyor. Keskin Color, çok özel resim defterleri ile her yaştan çocuğa, rengarenk bir yaz vadediyor. 

keskin

Çocuklar için kendini ifade etmenin keyifli yollarından biri resim çizmek. Bunun için bir resim defteri, biraz boya ve bolca hayal yeterli… Resim yaparak zaman geçirmek; çocuğun sağ ve sol beyin bölümlerini çalıştırmakla kalmıyor, sıkıntılarını açığa vurmasına, güçlü bir konsantrasyona kavuşmasına, daha mutlu ve öz güvenli bir birey olmasına da yardımcı oluyor. Çocuklar böylece nesneleri ve renkleri saha kolay öğreniyor.

keskin

Yaptıkları resimler, hem onların duygu dünyalarını hem de yeteneklerini açığa çıkarıyor. Resme ilgisi olan ve yeteneği olan çocuklar bu sayede bu yönlerini de geliştirmiş oluyor. 50 yıllık deneyimi ve geniş ürün yelpazesi ile kırtasiye sektörünün öncü ismi Keskin Color; lisanslı Batman, Hello Kitty Little Miss Hug, Star Wars, Angry Birds, Kung Fu Panda ve Şirinler temalı resim defterleri ile hem onları hayallerindeki kahramanlar ile buluşturuyor hem de düşlerini renklendirme fırsatı sunuyor. Keskin Color, üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Keskin Color’ın resim defterleri tüm seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor.

Yayın tarihi: 23.06.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.