Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARNE HEDİYESİ DENİNCE AKLA PLASMACAR GELİR

Karne Hediyesi Denince Akla Plasmacar Gelir
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.02.2011 - 10:16 | Son Güncelleme:

Çocuklarınız için harika bir egzersiz cihazı aynı zamanda.

Çocuğunuza tatilini eğlenerek geçireceği bir hediye almak ister misiniz? Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini Plasmacar ile değerlendirecek olan çocuklar, bu tatili hiç unutmayacaklar.

Büyüklerin de ilgisini çeken Plasmacar ile ebeveynler de çocukları ile birlikte tatilde, parkta doyasıya eğlenerek çok güzel anları paylaşacaklar.

Bu müthiş arabada akü, pedal, pil, şarj etmek yok. Sadece direksiyonu çevirerek harcadığınız enerjinin boyutu kadar hız yapabiliyorsunuz, yani kendi enerjiniz yeterli. PlasmaCar’ın bir başka güzel yönü ise aracın tekerleklerin zemin üzerinde giderken çıkardıkları ses.

Çocuklarınız için harika bir egzersiz cihazı aynı zamanda. Cihaz her türlü güvenlik testinden başarıyla geçmiş ve uluslar arası güvenlik standartlarının hepsine sahiptir.

PlasmaCar 3+ yaşından büyük çocuklara tavsiye edilmektedir. PlasmaCar arabaları, tüm Joker, Jujube’lerde Palladium Pieds mağazalarında satışa sunulmuştur. 

Yayın tarihi: 01.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

arabanın nasıl kullanıldığını anlayamadım . direksiyonu çevirincemi gidiyor . direksiyon yönünü belirlemiyormu . sağa sola dönme kabiliyeti yokmu

19.03.2011 00:31:53 semra akyol