Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAYİP KORSANLARI TAYFASI ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Karayip Korsanları tayfası çocuklarla buluşuyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.05.2017 - 14:47 | Son Güncelleme:

Tüm dünyada gişe rekorları kıran Karayip Korsanları serisinin yeni filmi Mayıs’ta vizyona giriyor. Sevilen film serisinin yeni oyuncakları Adel Kalemcilik güvencesiyle Türkiye’de de satışa sunulacak.

Eğlenceli ve rengarenk bir dünyayı çocukların hayatına taşıyan Adel Kalemcilik, tüm dünyada sevilerek izlenen Karayip Korsanları filminin oyuncaklarını Türkiye’de çocuklarla buluşturuyor.

26 Mayıs’ta vizyona girecek Karayip Korsanları serisinin beşinci filminin oyuncakları, serinin diğer filmlerinden farklı olarak çocuklara daha uygun olarak tasarlandı. 6-12 yaş grubu çocuklara hitap eden oyuncaklar fonksiyonel tasarımları ile dikkat çekiyor. Tüm filmleri dünyada izlenme rekorları kıran Karayip Korsanları, oyuncak satışları alanında da liderliğini koruyor.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de büyük ilgisini çeken oyuncaklar, Jack Sparrow, Will Turner, Kaptan Salazar, Barbossa gibi film karakterlerine ait figürler, köpek balığı ve mızraklı sandal gibi aksiyon setleri, kılıç ve korsan gözlüğü seti, hareketli döner kılıç ve iki farklı boydaki özellikli gemi seçeneklerinden oluşuyor.
 

Yayın tarihi: 23.05.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.