Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JUJUBE'DEN EMZİK TUTACAĞI...

Jujube'den Emzik Tutacağı...
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.03.2011 - 13:09 | Son Güncelleme:

Emziğe alışmak eğlenceli hale geliyor.

Jujube, değerli bebekleriniz için birbirinden değişik tasarımlar yapmaya devam ediyor. Jujubenin son ürünü olan emzik tutacakları çok sevimli ve güvenli…

Bebekler dünyaya geldikten sonra emziğe çok çabuk alışır, bırakmaları ise uzun zaman alır. Bu yüzden emzikle birlikte sağlıklı bir emzik tutacağı da olmalıdır. Emziğinin yere veya başka bir yere değmemesi için bebeğe zarar vermeyecek tahta materyalden hazırlanmış tutacaklar kullanmak gerekmektedir.

Bebeğinizin emziğini tutmasını sevimli tahta emzik tutacağı ile sağlayabilirsiniz. Çiçekli, tırtıllı ve birçok desenli ve canlı renkleri ile bebeğinizin elinden bırakmayacağı bu sevimli tutacaklar, nemli bir bezle kolaylıkla temizlenir. Emzik tutacakları kayın ağacından üretilmektedir. Tahta emzik tutacaklarından birine sahip olmak için Jujube, İstanbul İstinye Park ve Şaşkın bakkal mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Yayın tarihi: 16.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (4)

çok şirinmiş ama benım oğlum hiç emzik kullanamdı

19.03.2011 07:49:22 Gülsevil BERÇEM

ilk defa görüyorum alışılmışın dışında cok tatlılar yaaaa

18.03.2011 14:30:05 gülşah kaplan
4 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER