Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EN GÜZEL YENİ YIL HEDİYESİ MONAMİ'DEN

En Güzel Yeni Yıl Hediyesi Monami'den
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.12.2010 - 11:01 | Son Güncelleme:

Monami pastel ve kuru boyalar ile çocuklarınız, yeni yılda yeni resimlere imza atacak...

Yeni yıl geliyor ve herkesi şimdiden hediye alma telaşı sardı bile.

Çocuklarınızın gelişimini olumlu yönde etkilemek istiyorsanız, alacağınız hediyeleri çok uzaklarda aramayın. Türkiye distribütörlüğünü Şark Gülü Kırtasiye'nin yaptığı ve yıllardır tüm çocuklarının en sevdiği markalardan biri olan Monami pastel boyalar ve seriye yeni katılan kuru boyalar ile yeni yılda hem çocuğunuzu sevindirin hem de çocuğunuz, kendi yaptığı resimlerle sizi sevindirsin...

Çocukların resim yaparak hayal dünyalarının genişlemesine ve el becerilerinin artmasına yardımcı olan ve 12 ve 24'lü renk seçenekleri ile satışa sunulan kuru boyalar, kağıdı yıpratmadan kolayca kullanılıyor. 

Kağıt üzerinde daha baskın görünen yüksek kalitede parlak ve canlı renklere sahip kuru boyalar, okul öncesi ve sonrası çocuklarınız için önemli bir gelişim araçlarından biri olma özelliği taşıyor.Ayrıca iz ve leke bırakmama özelliği ile de temizlenmesinde zorluk yaşanmıyor. 

Monami boyalar zararlı kimyasallar içermiyor...

Hiçbir zararlı kimyasal madde içermeyen Monami marka pastel ve kuru boyalar, boya yaparken ellerini ağızlarına götüren küçük çocuklar için herhangi bir tehdit oluşturmuyor. Çocukların güvenle oynayabilmeleri için zararlı olmayan maddelerden üretilen pastel ve kuru boyalar ile çocuklarınız, yeni yılda yeni resimlere imza atacak...


 

Yayın tarihi: 09.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.