Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DOHVİNCİ ÇOCUKLARA HAYAL DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYOR

DohVinci çocuklara hayal dünyasının kapılarını açıyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.08.2015 - 14:25 | Son Güncelleme:

Ünlü oyun hamuru markası Play-Doh’nun yaratıcısı Hasbro, devrim yaratacak yeni markası DohVinci’yi bugünkü lansman toplantısında tanıttı.

Tasarladığı oyun ve oyuncaklarla her yaş grubunu eğlence ile buluşturan Hasbro, Türkiye’de satışa sunduğu yeni markası DohVinci’yi, bugün düzenlediği lansman ile tanıttı. Bebek Kitchenette’de yapılan basın lansmanında yaratıcılığa yepyeni ve özgürlükçü bir bakış açısı getiren, özel yapısı ile farklı yüzeylere üç boyutlu uygulanabilen DohVinci tanıtıldı.

DohVinci

Yapılan toplantıda katılımcılar, DohVinci ile kendi tasarımlarını uygulayarak özel bir deneyim yaşadı. Lansmana katılan Tuba Ünsal da annelik deneyimini ve DohVinci ile yapılan özel tasarımların çocuklarının hayal dünyasına katkısı hakkında bilgi verdi. Ayrıca DohVinci’nin çocukların hayal gücünü nasıl geliştirdiğinden bahsetti. Davetliler ise DohVinci’nin birbirinden farklı renkleriyle seçtikleri cam, ahşap ve porselen gibi farklı materyallerden yapılmış objeler üzerine kendi tasarımlarını uyguladı. Ayrıca DohVinci’nin tasarım setlerinden çıkan fotoğraf çerçevesi, takı ağacı gibi birbirinden farklı objeleri de renklendirerek Hasbro’nun yeni markasını deneyimlediler.

Çocuklara hayallerini ifade etmenin üç boyutlu yolu

1984 yılından beri Türkiye’de, küçükten büyüğe herkesi gülümsetmek için çalışan dünya oyuncak devi Hasbro, Türkiye’de bir ilk olan yeni ürünü DohVinci ile çocuklara hayallerini ifade etmenin üç boyutlu yolu ile tanıştırıyor. DohVinci Ağustos ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

DohVinci

Çocuklara rengarenk bir hayal dünyasının ve sınırsız yaratıcılığın kapılarını açan DohVinci’yi tanıtmaktan ve Türkiye’de satışa sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Hasbro Türkiye Pazarlama Müdürü Caner Sandık şunları söyledi: “Öncelikle DohVinci’yi Türkiye ile buluşturmaktan çok mutluyuz. Bu yeni ürünümüz yaşattığı özel deneyim ile çocukların dünyalarında vazgeçilmez bir ürün olacak. Yaratıcılığın yanında el becerisi de sunan DohVinci ile çocuklar birçok yüzey üzerine tasarım yapma fırsatı bulacaklar” dedi. Sandık, konuşmasında Hasbro olarak Türkiye oyuncak pazarı içinde önemli bir yere sahip olacak DohVinci’nin pazarda yepyeni bir kategori oluşturduğunun da altını çizdi.

DohVinci

DohVinci hakkında

Özel tasarım aleti yardımıyla uygulanan DohVinci; yumuşak dokusu ve uygulandığı zemine tutunma özelliği sayesinde birçok yüzey üzerine tasarım yapma fırsatı sunuyor. Üstelik uygulandıktan sonra 24 saat içerisinde kuruyarak kalıcı bir şekil alıyor ve tasarım saklanabiliyor. DohVinci; tasarım setlerinden çıkan fotoğraf çerçevesi, takı ağacı gibi birbirinden farklı objelerin yanı sıra saksı, bardak, kalemlik, hatta dizüstü bilgisayarın dış yüzeyine bile uygulanabiliyor.

Yayın tarihi: 04.08.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.