Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARINIZA EN GÜZEL HEDİYE ‘KİM KİMDİR?' SERİSİ!

Çocuklarınıza en güzel hediye ‘Kim Kimdir?' serisi!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.01.2016 - 15:13 | Son Güncelleme:

Mikado Yayınları tarafından hazırlanan ‘Kim Kimdir?’ serisindeki bulunan, geçmişte ve günümüzde yaşamımıza değer katmış kişiler, çocuklarınıza, yaşamları ile ilham kaynağı oluyor. Çocukların anlayabileceği dilde yazılmış, dünya için değer yaratmış önemli kişilerin biyografileri, bu sömestir tatilinin en güzel hediyesi.

Bu sömestir tatilinde, çocuklarınıza, Mikado Yayınları tarafından hazırlanan ‘Kim Kimdir?’ serisini hediye edebilirsiniz. Çocukların anlayabileceği bir dille yazılan biyografiler, onların gelişimine katkı sağlıyor ve hayallerine ilham kaynağı oluyor. Siz de bu sömestir, çocuklarınızı, ‘Kim Kimdir?’ biyografileri ile tanıştırabilirsiniz.

Uzun soluklu bir seri olarak hazırlanan ve Kemal Sunal’dan Edison’a kadar pek çok kişinin yaşam öyküsüne yer veren set ile çocuklarınız hem eğlenecek hem de geniş bir bilgi birikimine sahip olacaklardır.

‘KİM KİMDİR?’ SETİNDE KİMLER VAR?

İlk kadın pilotumuz Sabiha Gökçen, Yeşilçam Sineması’nın unutulmaz yıldızı Kemal Sunal, güldürürken düşündüren bilge Nasreddin Hoca, Amerika’nın haritasını ilk çizen coğrafyacı Piri Reis, doktor denilince akla ilk gelen isim İbn-i Sina, aşık olduğu kadın için ay ile güneşi buluşturan deha Mimar Sinan, Türklere kim olduklarını ve nereden geldiklerini anlatan bilge kişi Dede Korkut ve ampulü icat eden Edison ‘Kim Kimdir?’ setinde yer alıyor.

Siz de çocuklarınızı, bu sömestir, yaşamlarına ilham verecek kişilerle tanıştırmak istiyorsanız, ‘Kim Kimdir?’ serisini tüm kitabevlerinden satın alabilirsiniz.  

Yayın tarihi: 20.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.