Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARDA BİT SORUNU PARANİT İLE BİTİYOR

Çocuklarda Bit Sorunu Paranit ile Bitiyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Okullar açılıyor! Bitlerin annelerin korkulu rüyası haline gelmemesi için en etkin çözüm, ParanitBit Spreyi!

Özellikle okul ortamında, çocuklar arasındaki  yakın temas nedeniyle kontrolsüzce yayılma riski  taşıyan bit sorunu Paranit Sprey ile son buluyor. Annelerin korkulu rüyası bitiyor.  Çocuklar, sağlıkları için hiçbir risk taşımayan bir ürün ile bitlerden korunuyor.

Paranit, böcek ilacı içermeyen, benzeri olmayan patentli formülü ile hiçbir sağlık riski taşımıyor. Çocukların sağlığını koruyor.

Paranit sprey, patentli formülü ile bit ve sirkeleri sadece 15 dakikada yok ediyor.  İçeriğindeki hindistancevizi ve anason yağı, bitin solunum yollarını tıkıyor ve nefes almasını engelliyor. Bitler boğularak ve sıvı kaybından ölüyor. Bunun yanında, içeriğinde bulunan “ylang-ylang” yağı, bitlenmenin yol açtığı kaşınmadan oluşan tahrişi yatıştırıyor.

Paranit spreyin kullanımı da son derece kolay. Sprey ucu sayesinde dozajı ayarlayabiliyor ve ihtiyaç duyulan bölgeye uygulanabiliyor. Ürünün içinde bulunan metal tarak da sitlerden kolayca kurtulmayı sağlıyor.

Yayın tarihi: 29.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.