Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLAR OYNARKEN GELİŞİYOR

Çocuklar oynarken gelişiyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.05.2014 - 14:10 | Son Güncelleme:

Chicco, çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.

Özel olarak tasarlanan Chicco Fit&Fun Oyuncakları, eğlenceli ve yetenek geliştiren birbirinden hareketli aktiviteleri ile tüm çocukları oyuna davet ediyor.

Chicco, çocuklara hareket özgürlüğü sağlayan Fit& Fun Oyuncak Serisi ile motor gelişimlerini destekliyor; denge ve koordinasyon gerektiren özel olarak tasarlanmış oyuncaklar sayesinde motor gelişimlerine yardımcı oluyor. Böylece 2 yaş üzeri çocukların hareket kabiliyeti artarken, eş zamanlı olarak yetenekleri de gelişiyor.

Minikler Fit&Fun Oyuncak Serisi'ndeki Maymunlu Bowling ile el ve göz koordinasyonunu geliştirirken, Balık Tutma Adası ile şekil ve renkleri öğreniyor. Scooter ve kaykaya dönüşebilen Denge Tahtası ile becerileri hızlanan ve dengeyi öğrenen çocuklar, Gol Ligi ile hareket koordinasyonu kazanıyor.

Chicco Fit&Fun serisi deneyimleyerek öğrenmeyi teşvik ediyor, böylelikle çocukların kendine güveni artıyor; gün içinde mutlu ve keyifli zaman geçiriyorlar. 

Yayın tarihi: 21.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.