Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BU SONBAHAR ÇOCUKLAR ÇOK COOL

Bu sonbahar çocuklar çok cool
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.10.2014 - 16:30 | Son Güncelleme:

Albababy’nin sonbahar- kış koleksiyonu ile çocuklar hem şık hem de rahat!

Çocukların özgür ruhundan ilham alan tasarımları bir araya getiren online butik Nuuba&TheGang, Danimarka’lı Albababy’nin 2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile çocuğunuz hem cool hem de rahat olacak.

Nuuba&theGang’de, tasarımlarını şıklıktan ödün vermeyen rahatlık, rahatlıktan ödün vermeyen şıklık mottosuyla tasarlayan Albababy’nin yeni koleksiyonu ile çocuğunuz kıyafetlerinin içinde özgürce hareket edecek.

Son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak çocukların, özgürce emekleyip, koşup, oynaması amaçlanarak hazırlanan koleksiyon ayrıca retro tarzı ile birleştirilmiş.

Retro çizgilerle rahatlığın buluştuğu giysiler, çevre ve sağlık dostu boyalarla üretilmiş, yumuşacık pamuk dokumaya sahip.

Doygun sarılar, turuncular, yeşillerin yanı sıra kırmızı ve morun en güzel tonlarının bir araya getirildiği koleksiyon ile çocuğunuz hem cool hem de rahat olacak. 

Yayın tarihi: 16.10.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.