Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BU PİJAMALAR BELGELİ!

Bu Pijamalar Belgeli!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.03.2011 - 10:10 | Son Güncelleme:

Yeni İnci şimdi de minikler için tasarlıyor!

Hem kız çocuklar için hem de erkek çocuklar için özel tasarlanmış ve her biri özel AZO Boyar Madde testinden geçmiş belgeli pijamalar, minikleri bekliyor.

Yeni İnci’nin daha önce 2011 yılı atılım planları arasında yer verdiği çocuk pijamaları, Nisan’dan itibaren mağaza raflarındaki yerini alıyor. 03–15 yaş arasındaki tüm kız ve erkek çocukları için hazırlanan Yeni İnci Çocuk Pijamaları, renkleri kadar desenleriyle de küçük hanımların ve beylerin ilgisini çekmeye aday.

                                          

Küçük bedenlerin bahar aylarının bir soğuk-bir sıcak hava koşullarından etkilenmemesi için ve yaz aylarının sıcağında da konforlu bir uykuya dalabilmesi için farklı stillerde tasarlanan çocuk pijamalarının kuşkusuz en büyük ayrıcalığı, kumaşlarına AZO Boyar Madde Testi uygulandığına dair belgeleri olması. Diğer bir deyişle, Yeni İnci’nin çocuklara yönelik olarak hazırladığı tüm pijamaların üzerinde, söz konusu testten “geçtiğine” dair bir belge yer alıyor.

Yeni İnci’nin 03–15 yaş aralığındaki tüm çocukların beğenilerinin yanı sıra, son derece hareketli olan bu yaş kuşağının rahatlık ve konfor ihtiyaçlarını da göz önüne alarak şekillendirdiği bu pijamalar, çocuk pijamasında 2011 İlkbahar-Yaz modası yaratacak kadar da iddialı.

www.yeniincistore.com

Yayın tarihi: 22.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

erkek olanına bayıldım gercektende harikalar yaa

22.03.2011 17:10:09 gülşah kaplan

ne kadar güzel modeller arkadaşımın oğlunun yaş günü için alabilirim

22.03.2011 11:53:11 leyla altun