Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİSİKLETE BİNMEK ARTIK DAHA GÜVENLİ!

Bisiklete Binmek Artık Daha Güvenli!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

İhtiyacınız olan spor malzemelerinin tek adresi!

Decathlon bu sefer çocuklarınızı düşündü ve onlar için özel bisiklet tasarladı hem de son derece güvenli...Sizde kendiniz için Avrupa’nın spor perakende zinciri Decathlon’da yüzmeden surf’e, futbola, baskete, fitnesstan, tenise kadar 60 farklı spor dalında aksesuarlarınızı Decathlon’da bulabilirsiniz… Hem de çok düşük fiyatlarla!

Megaspor mağazası Decathlon’da hem kendiniz hem de spora yeni başlayacak çocuklarınız için her bütçeye uygun binlerce ürünü bir arada bulabileceksiniz. Bu sene çocuğunuz yeni ve farklı bir spora mı başlamak istiyor? Decathlon mağazalarında çocuklarınız için futboldan baleye, basketboldan dansa, yüzmeden bisiklete, tenisten judoya kadar pek çok farklı sporla ilgili aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz. Decathlon bu yıl tüm çocukları sporla tanıştıracak ve sporu sevdirecek!

Çocuğunuz bu yıl bisiklete başlayacaksa onun için en güvenli ve kullanımı kolay bisikletler Decathlon mağazalarında. 4 - 6 yaş arası (105cm - 120cm) çocuklar için tasarlanan bTwin marka Cam Liti model bisikletler çocuklara uygun fren sistemi, zincir koruması, inip binmeyi kolaylaştıran alçaltılmış kadrosu, güvenli vites sistemi ve eğlenceli tasarımıyla tüm çocukları bisiklete başlatacak!

Decathlon İstanbul: Forum İstanbul, Kocatepe Mahallesi Çanak Bölgesi 34030 Bayrampaşa-İstanbul

Decathlon Ankara: Kentpark AVM, Eskişehir Yolu 7.km No:164,Çankaya-Ankara

Yayın tarihi: 11.03.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

bisiklet kazalarını engellemek için güzel bir tasarım

20.03.2011 08:52:38 leyla altun
  
Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alıryeniMutlu Aile Mutlu ÇocuklarObengül Ejder

Çiftlerin birbirlerine alışması zaman alır

Yapılan araştırmalar evliliğin ilk yıllarının evliliğin geleceği üzerinde belirleyici olabilecek kadar kritik olduğunu göstermektedir.Devamı >
Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mutfaktaki tehlikelerin farkında mısınız?

Besin güvenliği hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Mutfağınızda tükettiğiniz gıdalar ne kadar temiz ve hijyenik? Uzman Diyetisyen Turgay Köse mutfağınızdaki tehlikeleri ve almanız gereken önlemleri anlatıyor.Devamı >
Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecekyeniAstromatikAygül Aydın

Yeniay 25 Mayıs 2017'de İkizler burcunda gerçekleşecek

Bu Süper Yeni Ay, yeni enerji ortaya çıkarmadan önce arkada kalan bazı pürüzleri ortaya dökecekDevamı >