Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİBERONDAN BARDAĞA GEÇİŞ

Biberondan Bardağa Geçiş
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.05.2011 - 14:40 | Son Güncelleme:

Annelerin en büyük yardımcısı Philips AVENT magic bardakları!

Biberonu bırakmayan bebekler artık Philips AVENT eğitici bardaklar ile biberonu severek bırakacaklar. Annelerin en büyük yardımcısı Philips AVENT Magic bardakları, bebeğin biberondan bardağa geçişine büyük kolaylık sağlıyor.

BPA içermeyen Polipropilen malzemeden üretilmiş Philips AVENT Magic bardaklar, patentli magic valf sayesinde dökülmeyi ve damlamayı önlüyor.
.
Philips AVENT Magic Bardak, çalkalansa, havaya atılsa veya yana yatık bırakılsa bile, şaşırtıcı biçimde damlatmaz ve içimi kolaydır. Bunun sırrı, bebeğin en az kuvveti harcayarak sürekli sıvı içmesini sağlamak üzere havanın bardağa geçmesini sağlayan patentli Philips AVENT Magic valftir.

Yumuşak ve sert bardak ucu olmak üzere her yaştaki bebeğe uygun olan Philips AVENT Magic bardaklar,Philips AVENT biberonlarla da uyumlu valfli bardak uçları ile biberonlara da kolayca takılabilir ve akıtmayı önler. Çıkarılabilir kulpları ile kolay bir tutuş sağlayan Philips AVENT Magic damlatmaz bardakları bebeğiniz çok sevecek.

Yayın tarihi: 12.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.