Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEMİS İLE MUTLU BEBEKLER

Bebemis ile Mutlu Bebekler
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.05.2011 - 15:15 | Son Güncelleme:

Hassas bebeklerin yeni şampuanı...

Göz yakmayan ve bebek tenine uygun içeriğiyle Bebemis Bebek Şampuanları, bebeklerin yeni banyo keyfi! Güvenilirliğinin yanı sıra hassas bebek tenleri için sağlıklı bir bakım ürünü.

Bebemis Bebek Şampuanı bebek tenine uygun pH değeri, paraben içermeyen ve dermotolojik olarak test edilmiş özel formülüyle bebeğiniz ve sizin için güvenilir bir şampuan olmanın yanı sıra bebeğinizin hassasiyetine uygun, sağlıklı bakım yapan bir üründür.
Bebemis Bebek Şampuanı, özel olarak geliştirilmiş göz yakmayan formülü ve yumuşak kokusu ile bebeğinizin ve sizin saçlarınızın kolay taranmasını ve bakımlı görünmesini sağlar.

Yalnızca Anne Sevgisiyle Birlikte Kullanılan Bebemis Bebek Şampuanı yanı sıra bebeğinizin narin ve hassas cildine bakım yapan , nem dengesini koruyan Bebemis losyon ve içermiş olduğu doğal ve bitkisel yağlar ve A, E ve F vitaminleri gibi değerli aktifler sayesinde bebeğinizin cildini koruyarak besleyen , ipeksi bir yumuşaklık, canlılık ve parlaklık kazandıran Bebemis bebe yağı sevginizle birlikte bebeğinizin ve sizin saç ve cilt sağlığınız için yeterlidir.

Bebemis Bebek ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.

www.bebemis.com.tr

Yayın tarihi: 15.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.