Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEĞİNİZLE SICACIK BİR KIŞ...

Bebeğinizle Sıcacık Bir Kış...
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.01.2011 - 14:13 | Son Güncelleme:

STOKKE®’nin bebek arabasının muhteşem dizaynı ile çocuğunuzla dolaşırken aranızdaki bağ hiç kopmayacak.

Türkiye’deki dağıtımı Nest by Mozaik tarafından gerçekleştirilen, çocukların konforunu ve sağlığını temel alan bir İskandinav markası olan STOKKE®’nin en önemli özelliği, ürünlerini aile ile çocukların mümkün olduğunca yakın temasta olmasını sağlayacak şekilde tasarlaması.

Bu özelliğinin yanı sıra, aynı zamanda güvenli, çocuğun gelişimini destekleyici ve çocukla birlikte büyüyen ürünler yaratıyor.

STOKKE® XPLORY® yüksek bebek arabasının dizaynı şehirde dolaşırken bile çocuk ve ailelerin sıradışı bir bağ kurmalarını sağlar.

Altı farklı oturma pozisyonuna sahip bu arabalar, farklı renkleri ve modern dizaynı ile bebeğinize ve size konforlu olduğu kadar şık bir gezinti  sunuyor.

STOKKE® XPLORY® Winter Kit ile bebeğinizi kışın soğuğundan artık en iyi şekilde koruyabilecek ve bu kış setinden çok memnun kalacaksınız. Winter Kit içinde başlık, rüzgar koruyucu, bağlanabilir kuzu postu bulunuyor. Ayrıca, içi kuzu kürküyle kaplı soğuktan koruyucu eldivenler sayesinde de çocuğunuzu gezdirirken sizin de elleriniz üşümeyecek.
 

Yayın tarihi: 11.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

çok güzel bir bebek arabası hem rahat ve sıcak bebeğinizi gezdirebilirsiniz

22.03.2011 15:11:36 leyla altun