Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EMZİREN ANNELERE YENİ BİR YARDIMCI!

Emziren annelere yeni bir yardımcı!
PAYLAŞIM
 • PAYLAŞ
 • PAYLAŞ
  Adınız *
  Alıcı E-Posta Adresi *
  Mesajınız
02.04.2015 - 11:40 | Son Güncelleme:

Lansinoh’un yeni ürünü Lansinoh NaturalWave™ Biberon ile bebeklerin biberonu kolay kabul ettiği ve emzirmeye geri döndüğü klinik olarak kanıtlandı.

Anneler çalışmaya başlamaları ya da diğer nedenlerden dolayı emzirme döneminde bebeklerinden uzak kalmak zorunda kalabiliyor. Böyle durumlarda annelerin en büyük korkusu bebeğin biberonla tanıştığı için artık annesini emmekten vazgeçmesi.

Bebekler anne memesini emerken, meme ucunu dil ve damakları arasında sıkıştırarak “dalgaya benzer” peritaltik hareket uygulayarak sütü çıkarırlar. Bebekler bu hareketi anne memesini emerken öğrenirler. Bu nedenle bebeklerin ilk 6 hafta biberonla tanışmaması emzirme düzenin oluşması için önemlidir.

Emzirme düzeni oluşmuş bebekler, anne memesinde öğrendikleri “dalgaya benzer” doğal emme hareketini standart biberonlarda uygulayamadıkları için, biberonu kolay kabul etmezler. Diğer yandan biberonu kabul ederlerse kolay emmeye alıştıkları için anne memesine geri dönmek istemezler.

 • Lansinoh NaturalWave™ Biberon benzersiz tasarımı ile emzirme düzeni oluşmuş bebeklerin uyguladıkları “dalgaya benzer” peristaltik emme hareketini uygulamaya olanak tanıdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu da emzirme düzeni oluşmuş bebeklerin biberonu kolay kabul etmelerini ve emzirmeye geri dönmelerini sağlar. Her 10 anneden 9’u bu konuda Lansinoh NaturalWave™ biberonu tavsiye ediyor.*
 • Lansinoh NaturalWave™ Biberon BPA ve BPS içermeyen gıda saklamaya uygun polikarbondan üretilmiştir.
 • Yavaş, orta ve hızlı akış seçenekleri bulunan NaturalWave™ biberon emzikleri %100 yumuşak silikondan üretilmiştir ve AVS™ (Hava Giriş Sistemi) teknolojisiyle, kolik sancısının potansiyel nedeni olan hava yutmayı azaltır.
 • Lansinoh göğüs pompaları ile uyumlu Yeni Lansinoh NaturalWave™ Biberonları ile Lansinoh emziren annelere sağma-saklama-besleme konusunda tam bir çözüm sunuyor.
Yayın tarihi: 02.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.