Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

UNİ BABY'DEN AVANTAJ PAKETİ!

Uni Baby'den Avantaj Paketi!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Sadece su ve doğal pamuktan oluşan Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, üçlü avantajlı pakette de sunuluyor.

Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediği için enfeksiyonlara karşı açıktır. Yenidoğan bebekler doğal koruyucu asit tabakasına sahip değildir. Ancak bu koruyucu tabaka yerine onları enfeksiyonlara karşı koruyan, vernix denilen bir tabakayla doğarlar. Vernix’e zarar vermeden, Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil ile bebeklerin cildi ilk günden itibaren güvenle temizlenebiliyor.

Yenidoğan bebeğin cildinin ilk günden itibaren doğal yapısına zarar vermeden temizleyen Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil, doğal pamuk ve saflaştırılmış sudan oluşuyor. Doktorlar tarafından Yenidoğan cilt temizliğinde önerilen su ve pamuğu bir araya getirip pratik bir kullanım sunan ürün, yenidoğanın hassas cildini pamuk lifi bırakmadan temizliyor.Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermeyen ürün, yenidoğanın cilt PH’ına da uyumsağlıyor.

Yayın tarihi: 27.09.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (3)

bebeğime alıp kenara koydum bile :)

31.03.2011 17:39:15 leyla altun

cok saglıklı bi üğrün severek kullanıyorum bebeğpime

26.03.2011 10:04:32 gülşah kaplan
3 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER