Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

TEMİZLİKTEN GERİ KALMAK İSTEMEYENLERE

Temizlikten Geri Kalmak İstemeyenlere
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.06.2011 - 10:01 | Son Güncelleme:

Fresh'n Soft istediğiniz anda, ihtiyacınız olan her yerde...

Fresh'n Soft, istediğiniz anda ve ihtiyacınız olan her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz yol arkadaşınızla tatillerinizin vazgeçilmezi oluyor.

Her an su ve sabun bulmamızın mümkün olmadığı yolculuk anlarında temiz olabilmenin en pratik ve hijyenik yolu yolculuklarınız için üretilen ıslak mendiller. İster hava, ister kara, ister deniz yoluyla yolculuk yapın, tüm gün boyunca sadece temizlenmek için değil, ferahlamak ve rahatlamak için de Fresh’n Soft imdada yetişiyor.

Paketten çıkarıldığında büyük boy mendil büyüklüğünde olan Fresh’n Soft Seyahat Paketi neredeyse klasik ıslak cep mendil boyutuyla taşıma kolaylığı sağlıyor, yer kaplamıyor.

Ayrıca bebeğinizle bir yere giderken büyük paketi yanınızda taşıyıp yer ve ağırlık zahmetine katlanmak yerine, özel üretilen Fresh’n Soft Bebek Seyahat Paketi’ni tercih edebilirsiniz.

E vitamini özleriyle temizlik ve ferahlığı her yerde hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlanan Aile Seyahat Paketi ve Bebek Seyahat Paketi; dayanıklı, yumuşak ve emici dokusuyla yolculukta da titiz olanların her an yanında.

www.freshnsoft.com.tr

Yayın tarihi: 10.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.