Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HOLLYWOOD ANNELERİNİN MARKASI ZOLİ TÜRKİYE’DE!

Hollywood annelerinin markası Zoli Türkiye’de!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.01.2015 - 11:10 | Son Güncelleme:

Hollywood annelerinin tercih ettiği bebek ve çocuk markası ZoLi ilk ürünü ile 26 Ocak tarihinde Unnado.com’da Türk anneleri ile buluşuyor.

Anne ve babaların günlük hayatını kolaylaştıracak, güvenli, fonksiyonel, yenilikçi ve çevreci ürünler sunan ZoLi, Unnado.com’da Türk anneleri ile ilk Zoli Breathe™ Pilli Burun Aspiratörü’nü tanıştıracak.

Zoli Breathe Pilli Burun Aspiratörü, pille çalışan pratik teknolojisi sayesinde alışılan çözümlerden farklı olarak bebeğin burun salgısını temizlemek için çok farklı ve pratik bir çözüm sunar. Bebeğin burnunu nazik, hızlı ve etkili şekilde temizlerken, ergonomik yapısı sayesinde farklı açılarda kullanabilir; istenen noktaya kolayca ulaşılmasını sağlar. Burun temizliği hem bebek hem de anne için kolaylaştırır. Klinik testlerle yenidoğanlarda kullanıma uygunluğu da onaylanmıştır. Kompakt ve kablosuz tasarımı sayesinde anne ve bebeğin gittiği her yere taşınabilir.
 

Yayın tarihi: 23.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.