Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HİPP İLE SAĞLIKLI BEBEKLER

Hipp ile Sağlıklı Bebekler
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.05.2011 - 10:10 | Son Güncelleme:

Bebeklerin organik maması Hipp.

Sağlıklı büyümenin renkli yolu sebzeler, Hipp’in kavanoz mamalarıyla bebeklere ulaşıyor… Organik sebzelerle hazırlanan bu mamalara bebekler bayılacak.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için doğal beslenme, özellikle de ilk yıl büyük önem taşır. 100 yılı aşkın süredir organik bebek gıdalarındaki uzmanlığıyla Hipp, bebek beslenmesini, doğanın renkli sebzelerinden oluşan kavanoz mamalarıyla destekliyor. Organik kurallarla yetiştirilmiş bu sebzelerden, bebekler için sindirimi kolay ve olgun olanlar özenle seçiliyor. Patatesli ıspanak, havuç püresi ve havuç, patates, karnıbahar ve bezelyenin leziz birleşiminden oluşan sebze karışımı, Hipp’in 4.aydan itibaren kullanılabilecek sebze grubu kavanoz mamalarından.

Bebeklerin ek gıdalara geçiş dönemlerinde sebzelere merhaba demesine imkan tanıyan Hipp’in kavanoz mamalarında kullanılan sebzeleri, bebeklere uygun hafifliktedir ve ilave tuz içermez. HİPP kavanoz mamaları, katkı maddesi kullanılmadığı halde, vakum altında kapatıldığından son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerini korur.

www.hipp.com.tr

Yayın tarihi: 11.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.