Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEKLER, SONAT BAĞCAN’IN NİNNİLERİYLE UYUYACAK!

Bebekler, Sonat Bağcan’ın ninnileriyle uyuyacak!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
23.01.2015 - 14:55 | Son Güncelleme:

Müzisyen bir ailenin üyesi olan Sonat Bağcan, uzun bir aradan sonra Sevgiyle Yürü Yolunu isimli ninni albümü ile yeniden sevenleriyle buluştu.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki karakterimizin büyük bir kısmını anne karnına düştüğümüz an ile 4-5 yaş arasında oluşturuyoruz. Bu dönemde bilinçaltına giren her söz, her duygu, her veri hiçbir süzgeçten geçirilmeden olduğu gibi kayıt ediliyor.

İşte bu bilgilerden yola çıkarak, dinleyen herkesin içinde huzur ve sevgi tohumlansın büyüsün, gelişsin, serpilsin isteyen Sonat Bağcan, bunu ruha en çok hitap eden ve en iyi bildiği şekilde, yani müzikle yapma kararı aldı ve çoğunluğunu kendisinin yaptığı ve kardeşi Seda Bağcan'dan da destek aldığı ninnilerden oluşan Sevgiyle Yürü Yolunu adlı bir albüm hazırladı.

Bağcan’ın amacı, ninnilerle bebeklere kendi değerlilik duygularını verirken, dinleyen herkese kendi iç güçlerini ve değerlerini hatırlatmak. Özgür, cesur, güçlü, keşfeden bir ruh olduğunu, huzurun, barışın ve güvenin kendi içinde, kalbinde her zaman var olduğu duygusunu ve bilgisini anımsatmak.

Yayın tarihi: 23.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.