Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEK BESLENMESİNDE ANNELERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI...

Bebek beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısı...
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.08.2015 - 15:24 | Son Güncelleme:

Türkiye temsilciliğini ARS Bebek Kozmetik’in üstlendiği Suavinex, binlerce annenin deneyiminden hareketle onların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler tasarlıyor. Annelerin göğsünden esinlenen biberon tasarımları, emzikler ve emzik klipsleri hem anneleri hem de bebeklerini mutlu ediyor.

Dünyanın seçkin markası Suavinex’in ergonomik tasarımlı, renkli, eğlenceli beslenme gereçleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonları, yüksek kalitedeki ürünleri, bebeği için en iyisini isteyen annelere hitap ediyor. Suavinex; biberonlar, emzikler, biberon emzikleri, emzik zincir ve klipsleri ile annelerin ve bebeklerinin hayatını kolaylaştırıyor.

RAHAT VE DAHA KOLAY EMZİRME

Suavinex, bebeğin sağlıklı büyümesinde önemli olan emzirme ürünlerini annelerin deneyimlerinden yola çıkarak geliştiriyor. Annelerin göğüslerinden esinlenerek tasarlanan emzirme gereçleri, daha rahat ve daha kolay emzirme deneyimi ağlıyor. Günümüz anneleri, emzirmeyi iş hayatları veya sosyal katılımları gibi diğer sorumlulukları ile birleştirmek zorunda kalıyor. Bu durumda anneler bebeklerinin yanında olmadıkları zamanlarda da onu anne sütü ile beslemek istiyor. Suavinex, beslenme gereçleriyle annelerin bu soruna çözüm üretiyor.

ANNE VE BEBEKLERİN TARZINI YANSITIYOR

Biberon ve emzik dışında, zahmetsiz süt sağmanın en hızlı, hijyenik ve kolay yolu olan göğüs pompası; emzirme döneminde hassaslaşan ve çatlayan göğüs uçlarını koruyan silikon göğüs ucu; göğüsten sızan süt nedeni ile kıyafetlerin ıslanması ve lekelenmesini önlemeye yardımcı olan göğüs pedleri de bulunuyor. Suavinex koleksiyonundaki; biberon, emzik, klipsler, Emzik saklama kutusu, emzik klipsi, emzik bandı ve diğer aksesuarlar, sadece rahat ve güvenli olmakla kalmayıp anne ve bebeklerinin tarzını da yansıtıyor.

Ürünler kullanım kolaylığını yanı sıra, kolay temizlenme özelliği ile de annelerin tercihi oluyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri farklı tasarım, ölçü, malzeme ve fonksiyon arasında seçim yapma imkanı da veriyor.
 

Yayın tarihi: 21.08.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.