Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEĞİNİZ BOPPY İLE BÜYÜSÜN

Bebeğiniz Boppy ile büyüsün
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.11.2014 - 12:20 | Son Güncelleme:

Çok amaçlı olarak kullanabilen bu yastık bebeğiniz büyüyene kadar konfor sağlıyor.

Her şeyden önce “bebeklerin mutluluğunu” esas ünlü bebek markası Chicco, anneler ve bebeklerin emzirme saatlerindeki rahatlığını önemseyen yeni bir ürün tasarladı: Boppy emzirme yastığı. Aynı zamanda oturma, oyun ve uzanma yastığı olarak da kullanılabiliyor.

Annelerin emzirme sürecinde en iyi destekçisi olma konusunda iddialı olan Boppy emzirme yastığı, emzirme sırasında bebeğin doğru pozisyonda durmasını sağlıyor. Taşıma problemini ortadan kaldıran Boppy ile anneler bebeklerini ilk aydan itibaren yastığın üzerine yatırarak emzirebilmenin rahatlığını yaşıyorlar.

Boppy emzirme yastığı, aynı zamanda bebeğinizin büyüme süreçlerinde de farklı amaçlarla kullanılabilen çok yönlü bir kurtarıcı. Boppy, emzirme yastığı olarak kullanılmasının yanı sıra ilerleyen aylarda ise bebeğinizin hem üzerinde uzanabileceği bir yastık hem de keyifli vakit geçirebilmesi için oyun yastığı görevi görüyor. Ayrıca 9. aydan sonra oturma yastığı olarak da bebeğinizin gelişimine yardımcı olan Boppy emzirme yastığını bebeğinizi büyütürken yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Yayın tarihi: 05.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.