Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ÇOCUKLARIN İNTERNET BAĞIMLILIĞI- TEKNOLOJİ KULLANIMI

Çocukların internet bağımlılığı- teknoloji kullanımı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

LC Waikiki Aile Buluşmaları’nın beşinci durağı olan Kars’ta çocukların internet bağımlılığı ve teknoloji kullanımı konuşulacak. Kars Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek olan konferansa katılım ücretsiz olacak.

LC Waikiki Aile Buluşmaları devam ediyor. İstanbul, Antalya, İzmir ve Gaziantep’ten sonra bu kez de Kars’ta gerçekleştirilecek söyleşide çocukların internet bağımlılığı ve teknoloji kullanımı konuşulacak. Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt’un moderatörlüğünde gerçekleşecek olan söyleşide Uzman Psikolog Ramazan Şimşek ve LC Waikiki Tasarım Müdürü Suzan Filiz merak edilen soruları yanıtlayacak. 23 Eylül Pazar günü saat 12.30’da Kars Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan söyleşiye katılım ücretsiz olacak ve katılımcılara sürpriz hediyeler armağan edilecek.

ÇAĞIMIZIN SORUNU İNTERNET BAĞIMLILIĞI

Günümüz çocukları internette uzun süre vakit geçiriyor, birden fazla sosyal medya hesabı kullanıyor, dijital oyunlar oynuyor ve anne babaların bilmediği bir dünyada zaman harcıyor. Çocukların internet ortamında karşılaştığı sorunlardan internette nasıl güvende olacaklarına, yaşlara göre internet kullanım sürelerinden siber zorbalığa kadar her şeyin konuşulacağı söyleşide anne babaların sorularına da yanıt verilecek.

HERKESE İMZALI KİTAP HEDİYE EDİLECEK

Hürriyet Kitap’tan çıkan ve alanında uzman 13 ismin çocuk yetiştirme konusundaki görüşlerinin yer aldığı “200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi” de kitabın editörü Ömür Kurt tarafından imzalanarak katılımcılara hediye edilecek. Bir çiftin bebek yapmaya karar vermesinden bebeğin altı yaşını bitirinceye dek geçen süreçteki eğitimini içeren kitap, alanında ilk olma özelliği taşıyor. Bebek bakımından emzirmeye, beslenme alışkanlıklarından mahremiyet eğitimine kadar 0-6 yaş dilimindeki çocuk yetiştirmek konusundaki tüm sorulara yanıt arıyor.

LC WAİKİKİ’DEN 50 KİŞİYE 50 TL’LİK HEDİYE ÇEKİ

Türkiye’nin lider moda ve perakende markası olan LC Waikiki’nin, Hürriyet Kitap ile ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ anne babalara çocuk yetiştirme konusunda eşsiz bilgiler vermeyi amaçlıyor. Çocuk sağlığının önemine dikkat çekmek için gerçekleştirilen bu sosyal faaliyet, her ay bir uzmanı Türkiye’nin bir şehrinde ücretsiz olarak halkla buluşturuyor. Türkiye, Çin ve Bangladeş olmak üzere 3 tam kapasiteli laboratuvarda, 4500’ü ekolojik olmak üzere günde ortalama 13.500 test yapan LC Waikiki, çocuk sağlığı ve gelişimi konusunda da ebeveynlere destek veriyor. Bu doğrultuda daha önceki buluşmalarda olduğu gibi Kars buluşmasında da katılımcılara ürün güvenliği ve sağlığı konusunda da bilgiler verilecek ve 50 şanslı aileye LC Waikiki’den 50 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.
 

Yayın tarihi: 07.09.2018